Jump to content

 

samanclinic

Member Since 27 Oct 2018
Offline Last Active Nov 26 2019 07:36 AM
-----

About Me

اگر به دکتر بواسیر یا هموروئید نیاز دارید مرکز درمانی دکتر درد زیر نظر خانم دکتر پروانه منصوری پزشک بواسیر و جراح بواسیر با سابقه در خدمت شماست. بواسیر یا هموروئید بیماری است که بسیاری از بیماران از آن خجالت می کشند به همین خاطر در ارتباط اولیه با هر کسی دچار مشکل می شوند. برای اینکه خجالت بیمار از این بیماری بریزید، جستجو در سایت های پزشکان متخصص بواسیر در اینترنت مانند سایت دکتر درد به نشانی drdard.ir بهترین راه است.

 

 

 

جراحی بواسیر چگونه است

عمل جراحی بواسیر در اکثر اوقات زمانبر است. در این مدت که برای جراحی بواسیر آماده می شوید نیاز است که رژیم غذایی فیبردار خودتان را ادامه دهید و تا می توانید جلوی یبوست خودتان را بگیرید.

برای اینکه عوارض جدیدی از بواسیر در شما ایجاد نشود، مراقبت های لازم را انجام دهید. برای اینکه از این مراقبت های مناسب قبل از عمل جراحی آگاه شوید با پزشک تان صحبت کنید و از وی بخواهید این مراقبت ها را برای شما توضیح دهد.


یکی از روش های جراحی بواسیر، استفاده از هموروئیدکتومی است. در این روش، برجستگی های ایجاد شده در اطراف مقعد تکه تکه می شود و با کوچک کردن آنها، بواسیر درمان می شود.

حال شاید با خود بگویید که آیا درمانی برای بواسیر وجود  دارد یا خیر

همین اول کار بگوییم که یکی از مهترین مزیت های گروه دکتر درد برای درمان بواسیر این است که اولا ما به هر بیماری توصیه نمی کنیم که حتما جراحی هموروئید با لیزر انجام بدهند چون بعضی مواقع واقعا لازم نیست و یک هزینه درمان اضافه است و برخی موارد بیمار لازم است تحت عمل جراحی  قرار بگیرد.
درمان هموروئید گاهی زمان بر است و بیمار ترجیح می دهد که روند درمانی خود را با جدیت پیگیری نکند و سلامتی خودش را به خطر بیاندازد. این جاست که روش درمانی بواسیر با لیزر به کمک بیمار می آیدلیزر بواسیر دوران نقاهت بسیار کوتاهی در حد یک روز دارد و این امتیاز کمی نیست. در برخی از موارد درمان های دیگر بهتر جواب می دهند یا هنوز بیمار در مرحله ای نیست که لیزر درمانی برای وی انجام شود. همانطور که بیان کردیم پزشک باید صلاحیت شما را برای انجام عمل لیزر بواسیر تایید و توصیه کند.

 

 

 

 


Community Stats


  • Group Trial users
  • Active Posts 0 ( per day)
  • Profile Views 931
  • Member Title Newbie
  • Age Age Unknown
  • Birthday Birthday Unknown
  • Gender
    Not Telling Not Telling

Contact Information


0 Neutral

FriendsLatest Visitors