Jump to content

 

blog-kulinarny

Member Since 18 Mar 2021
Offline Last Active Mar 21 2021 10:38 AM
-----

Community Stats


 • Group Trial users
 • Active Posts 0 ( per day)
 • Profile Views 860
 • Member Title Newbie
 • Age Age Unknown
 • Birthday Birthday Unknown
 • Gender
  Not Telling Not Telling
 • Interests
  Masz jeden cel - zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego bloga oraz upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

  Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia poza domem jest wybór restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać mamony. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską - ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że recenzje opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i zakupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie bierzemy forsy za opublikowanie recenzji.

  Pst… Masz może swoją jadłodajnię, która jeszcze nie znalazła się na naszym blogu? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

  Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także opisy o popularnych problemach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku jak również nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

  Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Contact Information


0 Neutral

Friends

blog-kulinarny hasn't added any friends yet.Latest Visitors

No latest visitors to show