Jump to content

• You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Cs-Cart Için Uygun Fiyatlı Ssd-Vds-Cloud Managed Sunucu Hizmetleri. Rate Topic   - - - - -

• sonsuzhost
  • Junior Member
  • Members
  • 16 posts

Posted 08 September 2014 - 10:08 AM #1

Merhaba;

CS-Cart Türkiye yetkili satıcısı olarak aynı zamanda uygun fiyatlı profesyonel SSD-VDS-CLOUD MANAGED sunucu hizmeti vermekteyiz.

Firmamızdan sunucu hizmeti almakta olan bazı müşterilerimiz:
www.bahriyeli.com.tr (Dağcılık malzemesi üreten bir çok firmanın Türkiye Distribütörü)

www.malzemeciniz.com (Multivendor sürümü ile bir çok tedarikçisi mevcut. Sitede yaklaşık 17 bin ürün bulunmaktadır. günlük tekil ziyaretçi sayısı: 300-700 dür)

www.variscorabi.com (medikal ürünler satan firmanın sadece varis çorabı kategorisi üzerine satış yaptığı sitesidir.)

SSD VDS #1 :
Intel i7 3770 İşlemci
4 Core CPU
4 GB Ram (Bellek)
40 GB SSD + 100 GB SATA3 (Bacup diski)
100 Mbit Bağlantı
2000 GB Aylık Trafik
2 Adet Ip Adresi(Artırılabilir, ekstra her IP başına aylık ücret: 5.00TL)
Linux/Centos işletim sistemi
WHM/cPanel webhosting kontrol paneli

Ücretlendirme :
Aylık ücret: 170.00TL (Sadece EFT/Havale ile ödeme kabul edilir)

SSD VDS #2 :
Intel i7 3770 İşlemci
8 Core CPU
8 GB Ram (Bellek)
120 GB SSD + 100 GB SATA3 (Bacup diski)
100 Mbit Bağlantı
2000 GB Aylık Trafik
2 Adet Ip Adresi(Artırılabilir, ekstra her IP başına aylık ücret: 5.00TL)
Linux/Centos işletim sistemi
WHM/cPanel webhosting kontrol paneli

Ücretlendirme :
Aylık ücret: 235.00TL (Sadece EFT/Havale ile ödeme kabul edilir)

Sunucularımızdan size uygun olanı aşağıdaki linkimizden sipariş edebilir, aklınıza takılan her türlü soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz:
NOT: Ödemeler sadece EFT/HAVALE ile kabul edilmektedir.

https://www.cs-cart....loud-sunucu.php

MANAGED SERVER :
Sunucunuzun işletim sistemi, webhosting kontrol paneli, yazılımsal firewall u tarafımızdan kuruluyor. Gereksinimlere göre tüm sunucu ayarları firmamız tarafından profesyonelce yapılıyor. Ayrıca sunucu tabanlı sorun yaşadığınızda gerekli teşhis ve sorun giderme işlemleri firmamız tarafından yapılıyor. Bu hizmetimiz sayesinde sunucu yönetim bilginiz olması gerekmiyor.
www.cs-cart.com.tr - CS-Cart Turkey Authorized Reseller.

CS-Cart lisans siparişi (Tarafımızdan hazırlanan Türkçe dil dosyaları dahil) ve tarafımızdan hazırlanan ücretli modüller için lütfen websitemizi ziyaret ediniz.